Post-hardcoroví Acres přijedou v září do Chapeau Rouge s novou deskou Lonely World

Acres | Zdroj: facebook.com

Kapela Acres po nedávné zastávce v Praze zavítá znovu před tuzemské publikum. Tentokrát zahraje v Chapeau Rouge, kde vystoupí také Tripsitter a Parting Gift.

Britská post-hardcorová skupina Acres není pro české fanoušky žádnou novinkou. V poslední době se u nás představila hned několikrát – jako předskokan pro Moose Blood, Casey nebo Silent Planet. Jak nám ale zpěvák Ben Lumber slíbil nedávno v rozhovoru, v září se Acres vydají na vlastní evropské turné a nebude při něm chybět ani show v Praze. Kapela k nám přiveze novou desku Lonely World, která vyjde letos v srpnu a ze které při oznámení tour rovnou vyšel další čerstvý singl Be Alone.

Rozhovor: Zpěvák Ben Lumber z Acres: Chci, aby každá má skladba měla vlastní příběh

Supportovat jim bude rakouská čtveřice Tripsitter, která letos vydala velmi temné a depresivní album The Other Side Of Sadness. To už jsme mohli částečně slyšet, když skupina před nedávnem předskakovala Polar v pražském Underdogs. O druhou předkapelu se postarají Parting Gift, kteří si zde letos už také zahráli, a to po boku Blood Youth.

Čtěte také: Polar dostali klub Underdogs do varu, Tripsitter do deprese

Acres se u nás představí 13. září 2019 a jejich koncert se odehraje v klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz