Chceš být součástí Huráklípečku? S Mig 21 máš šanci

Mig 21 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Kapela Mig 21, kterou v posledních dnech tohoto roku čekaly beznadějně vyprodané koncerty v rámci HURÁ! Tour nejen v Praze, ale i daleko za hranicemi Čech, oslovuje své fanoušky s neodolatelnou nabídkou.

„Pošlete nám fotku, kterou máte rádi a my vám z ní uděláme klípeček jenom pro vás. HURÁ!“

S nápadem vyrobit klip „na míru“ tomu, kdo pošle jednu nebo více fotografií, které jsou pro daného člověka nějakým způsobem důležité, přišel Pavel Hrdlička.

Fotoreport: Foto: Mig 21, 8. 11. 2018, Fléda, Brno

„Řekli jsme si, že by bylo fajn nabídnout něco i fanouškům, kteří se na naše koncerty nedostali, protože lístky na HURÁ! Tour zmizely velmi rychle a své pokračování má tour až v březnu 2019,“ dodává bubeník a kapelník Honza Hladík.

Vycházet se bude z ústředního motivu nového úspěšného singlu HURÁ, ve kterém Jirka Macháček zpívá: „Našel jsem starou fotku, na dno skříňky spadla, kdo ví odkud…“ Ke stejnojmenné písni natočili MIG 21 skvělý videoklip s režisérem Davidem Ondříčkem, se kterým kapela často spolupracuje.

Neváhejte tedy a své fotky zasílejte na email kapela@mig21.cz.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.