Childish Gambino poprvé a možná naposledy zdolá O2 arenu

Childish Gambino | Zdroj: fource.cz

Americký multitalentovaný zpěvák, rapper, herec a v neposlední řadě také pětinásobný držitel ceny Grammy se poprvé a možná také naposledy podívá do Česka. V rámci turné The New World zdolá v polovině listopadu prostory pražské O2 areny.

Childish Gambino, svým jménem Donald Glover, se po dlouholeté pauze vydává na turné, které letos nemine ani Prahu. V rámci dvou nových alb, které mají být údajně jeho poslední, mají tak čeští fanoušci možnost vidět žijící legendu na vlastní oči. První ze dvou zmíněných alb Atavista vyšlo před pár dny a kombinuje žánry neo-soulu, alternativy a R&B. Nechybí na něm hvězdní hosté jako Ariana Grande nebo 21 Savage. Vydání druhého počinu s názvem Bando Stone in The New World je očekáváno v druhé polovině tohoto roku. První z potvrzených hostů není nikdo jiný než Kanye West.

Čtěte také: Česko svým koncertem poctí Take That i Billie Eilish

Kromě hudební dráhy se Glover věnuje i filmu a seriálům. Stal se jedním z hlavních protagonistů kultovního seriálu Community, chopil se režie dramatické minisérie Swarm z minulého roku, kde v rámci obsazení nechyběla ani kolegyně z hudební branže Billie Eilish. Objevil se ve filmech Spider-Man: Homecoming nebo v hrané verzi Lvího Krále. Za singl This Is America vyhrál Glover čtyři Grammy.

V pražské O2 areně vystoupí 12. listopadu 2024. Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář