Childish Gambino v animovaném klipu potkává Kanye Westa i Rihannu

Childish Gambino | Zdroj: hdlsd.com

Donald Glover plánuje brzy pověsit své rapové alter ego na hřebík. Přesto před pár dny vydal videoklip ke skladbě Feels Like Summer, která nedávno vyšla na jeho krátkém EP.

Childish Gambino před pár měsíci šokoval celou rapovou scénu singlem This Is America, který už na Youtube naskládal téměř 400 milionů zhlédnutí. Novinka Feels Like Summer se však oproti té minulé odehrává v mnohem poklidnější atmosféře.

Čtěte také: Childish Gambino se vrací s novým singlem This Is America

V animovaném klipu se Gambino líně prochází ulicí, a míjí plno hip-hopových hvězd, jako Drake, Kanye West, Will Smith a spoustu dalších. Ti ve videoklipu figurují jako odvedení pozornosti od závažných globálních problémů, na které Gambino v textu naráží – změny klimatu, rostoucí populace, nebezpečí nedostatku vody, znečišťování ovzduší, vymírání včel apod.

Nejvíce kontroverzní a diskutovanou pasáží se stala sekvence, při které plačícího Kanye Westa (s čepicí „Make America Great Again“) utěšuje bývalá první dáma Michelle Obama. Dalšími umělci, kteří se zde objevili, jsou například 21 Savage, Beyonce, Jay-Z, The Weeknd, Wiz Khalifa, Gucci Mane, Travis Scott, RihannaWhitney Houston, SZA nebo J. Cole.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz