Chystá se velká hra o sudy k 145. výročí Staropramenu

Pivovar Staropramen | Zdroj: Staropramen

(Sponzorováno) Největší pražský pivovar Staropramen nedávno zahájil oslavy 145. výročí od založení novým televizním spotem, na který nyní navazuje celorepubliková soutěž „Hledej 145 sudů Staropramenu”. Tato hra je určena všem dobrodružství chtivým, kteří chtějí vyhrát sud piva Staropramen a oslavit tak s pivovarem jeho letošní jubileum.

„V rámci aktivit ke 145 letům Staropramenu jsme pro všechny naše příznivce připravili zajímavou celorepublikovou soutěž, která díky zvolenému formátu i on-line komunikaci Staropramen ještě více spojí s jeho příznivci po celé České republice,“ popisuje soutěž Michal Šlechta, manažer značky Staropramen. V období od 12. března do 5. dubna bude ve vybraných městech ukryto 145 výherních poukázek. Hra Hledej 145 sudů Staropramen je založená na principu outdoorových aktivit geocaching, kdy jednotliví soutěžící hledají v terénu podle GPS souřadnic ukryté schránky (tzv. cache).

Úkolem soutěžících bude rozluštit a využít nápovědy zveřejňované od středy 12. března na facebooku Staropramenu a na speciálních webových stránkách www.145let.cz spuštěných 5. března, kde se již nyní můžete o celé soutěži dozvědět více informací. „Nápovědy budou mít vztah k pivovaru, značce a jejich historii. Podle nápovědy a zadaných souřadnic se musí účastníci hry dostat na místo, kde je skryt výherní poukaz. Vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší,“ dodává Michal Šlechta. Výherci obdrží třicetilitrový sud, který si budou moci nechat naplnit jakýmkoliv pivem ze sortimentu nabízeného Staropramenem.

1020x300

Pro ty vskutku zapálené připravil pivovar jako bonus také pár prémiových skrýší s o něco obtížnějšími úkoly, z nichž každá je věnována jednomu z ležáků značky Staropramen: Nefiltrovanému, 11, Ležáku a Granátu. Mezi partnery těchto prémiových skrýší patří multižánrový hudební festival Rock for People, síť značkových restaurací Potrefená Husa, pražská O2 Aréna a rádio Evropa 2.


Napište komentář