Clean Bandit vzali britský žebříček útokem

Clean Bandit | Zdroj: Warner Music

Skupina Clean Bandit dobyla singlový žebříček v Anglii. Její skladba Rockabye, v níž hostují Anne-Marie a Sean Paul, se po třech týdnech vyšplhala na úplný vrchol.

Anglická elektronická hudební skupina Clean Bandit, která mezi ostatními skupinami prorazila především díky svému spojení strunných nástrojů, elektra a zpěvu, zasáhla vrchol žebříčku již podruhé v kariéře. Zkraje roku 2014 několik týdnů okupovala první místo přehledu nejžádanějších singlů s písní Rather Be ve spolupráci s Jess Glynne nejen ve Spojeném království.

V současné době Clean Bandit slaví jeden úspěch za druhým. Ještě před několika týdny se v Top 10 pohyboval jeden z jejich nejnovějších hitů Tears a nyní už je jejich Rockabye, ve spolupráci se Seanem Paulem a Anne-Marie (autorkou globálního hitu Alarm), na 1. příčce nejen v Anglii. Mimochodem, skladba Rockabye zaujala také české posluchače, a to na iTunes, kde jsou na neuvěřitelném 1. místě.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)