Rammstein přijedou v květnu zbořit Prahu

Rammstein | Foto: facebook.com

Roky se na ně čekalo, a když oznamovali letošní turné, všichni s napětím doufali, že se mezi zastávkami objeví i Česká republika. Nestalo se tak. Nejslavnější německá kapela na nás ovšem zcela nezapomněla a svou letošní absenci vynahradí už příští rok v květnu, kdy dorazí do Prahy.

Rammstein jsou známí svými bouřlivými představeními a v Česku se s jedním takovým po sedmi letech objeví v pražské Eden Aréně. Stane se tak konkrétně 28. května 2017, kdy, ačkoli bez zatím nového materiálu, u nás jedna z nejuznávanějších a nejproslulejších německých kapel v historii vystoupí.

Fanoušci si tak po dlouhém čekání opět budou moci naživo užít hity jako Du Hast, Ohne Dich či snad nejznámější Amerika. Vedle toho se pak, jak už to tak u Rammsteinů bývá, mohou těšit na show plnou pyrotechniky a kontroverze. S Rammsteiny se původně počítalo už během jejich turné v letošním roce a s nabídkou pro ně přišel, mimo jiné, i festival Aerodrome. Vyjednávání však nakonec nevyšlo.

Již příští rok si to ale německá šestka vynahradá v klasickém složení Richard Z. Kruspe, Paul Henry Landers, Oliver Riedel, Christoph Schneider, Christian Lorenz a v neposlední řadě také zpěvák Till Lindemann, jenž navíc nedávno odstartoval i svůj sólový projekt LINDEMANN.

Vstupenky na květnový koncert se začnou prodávat už 25. listopadu v 9:00, a to v sítích TicketPro a TicketPortal za cenu od 1 490 do 2 250 Kč. Samotné vystoupení pak proběhne pod hlavičkou agentury Live Nation.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.