Noah Cyrus zveřejnila svůj první videoklip

Noah Cyrus | Zdroj: facebook.com

Mladší, teprve šestnáctiletá sestra slavnější zpěvačky, herečky a v neposlední řadě také provokatérky Miley Cyrus vydala svůj oficiálně první videoklip, a to k singlu Make Me (Cry). K sobě si přizvala známého anglického umělce Labrintha.

Noah Cyrus se doposud věnovala především herectví v ne příliš známých filmech a seriálech, např. v The Hugo & Rita Show nebo Doc. Ke zpěvu měla vždy, převážně díky hudebně založené rodině, také velmi blízko – už v 9 letech nahrála společně s Frankie Jonasem úvodní píseň k filmu Ponyo.

Nyní si ji však můžeme poslechnout ne jako malou, usměvavou holčičku, ale jako mladou a příjemnou zpěvačku s velmi povědomým hlasem. Labrinth, který se na singlu podílel, zřejmě nepotřebuje více představovat. Jeho spolupráce s Emeli Sandé na skladbě Beneath Your Beautiful stále platí jako jedna z nejdojemnějších písní populární hudby.

Samotná skladba Make Me (Cry) působí z počátku velmi klidně a melancholicky, avšak ukrývá spoustu napětí, a dokonce prvky skrývané agrese. Společně s videoklipem tvoří zajímavou a poměrně neotřelou kompozici.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)