Coldplay představili novou skladbu a v červnu vydají i EP

Coldplay | Foto: facebook.com

Britská kapela Coldplay dnes vydáním skladby Hypnotised oznámila, že se již v červnu můžeme těšit na nové EP, které ponese název Caleidoscope.

Kapela Coldplay včera zveřejnila skladbu Hypnotised a společně s ní i informaci o vydání nového EP Caleidoscope. To vyjde 2. června, ale vlastně úplně nové nebude.

Skladby na něm jsou totiž dosud nevydané nahrávky, o kterých se už nějakou dobu ví. Britský tisk spekuloval, že můžou sloužit, jako základ nové desky, čtveřice z Londýna se ale rozhodla je vydat pouze na menším formátu. O nově vydané skladbě Hypnotised Coldplay prohlásili, že se nejedná o singl, ale pouze o ukázku z EP, kterou posluchačům nabízejí u příležitosti čtyřicátých narozenin zpěváka Chrise Martina.

EP Caleidoscope bude obsahovat celkem pět skladeb:

  1. All I Can Think About Is You
  2. Something Just Like This
  3. Miracles 2
  4. ALIENS
  5. Hypnotised


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.