Cut Copy mají nové video a chystají reedici desky

Cut Copy | Zdroj: facebook.com

Kolem australské senzace Cut Copy se po čase zase dějí věci. Natočili nové video a co nevidět chystají reedici desky Free Your Mind.

Protinožci Cut Copy, kteří nedávno se svojí synťákovou tancovačkou už podruhé navštívili Prahu, obohatili soukromou videotéku o klip k písničce Meet Me In a House of Love z loni vydané desky Free Your Mind. Scénář videoklipu čerpal inspiraci v oblíbených televizních debatách s celebritami. Režie se chopili Trouble Hands a výsledek se nese v duchu filozofie, která nalezla odraz nejen v názvu, ale napříč celým aktuálním albem. Zkrátka další osvobozující srandička…!

Kromě nového videa si Cut Copy připravili ještě něco většího. Už 22. června na Loma Vista Records vyjde deluxe verze Free Your Mind, na které najdete mimo jiné pět zbrusu nových songů – In These Arms of Love, Like Any Other Day, Lights Shine On, I Wish the Sun Would Grow Today a Believers. První dvě jmenované skladby už byly samostatně vydány na desetipalci, pro zbývající tři jde o release premiéru. Jinak, Cut Copy právě finišují turné po Státech, na které navážou sérií festivalů. Zpátky na starý kontinent se vrátí až v srpnu a moc se tu neohřejou. Vystoupí například na belgickém Pukkelpopu nebo francouzském Rock en Seine.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.