Datum vydání nové desky Coldplay je konečně na světě

Coldplay | Zdroj: Parlophone

Nová deska britských Coldplay, o které se dosud nic konkrétního nevědělo, zná nyní název i datum svého vydání.

Minulý týden se na sociálních sítích znenadání objevil nový singl britské skupiny Coldplay. Přesně o půlnoci ulánbátarského času vypustili pánové skladbu Midnight pojatou v dost experimentálním duchu. Kromě toho se však fanoušci ničeho jiného nedočkali, a tak otázky kolem nového alba byly stále nasnadě. Video od té doby na YouTube posbíralo více než sedm miliónů zhlédnutí.

Nyní však přichází zpráva, na kterou všichni napjatě čekali. Skupina Coldplay vydá své (v pořadí už šesté) studiové album, a to přesně 19. května. Následovník placky Mylo Xyloto z roku 2011 se bude jmenovat Ghost Stories a vyjde pod značkou Parlophone Records. Ti, kteří se už nyní nemohou dočkat, mají možnost si desku předobjednat prostřednictvím iTunes, přičemž získají okamžitě nový singl Magic.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.