Die Antwoord si jako support přivezou Moonchild Sanelly

Moonchild Sanelly | Zdroj: redbull.com

Na srpnový koncert jihoafrické extravagantní party Die Antwoord už pár týdnů mizí lístky. Teď navíc oznamují lákavý support v podobě jedné z nejžhavějších mladých jihoafrických hvězd alternativní scény, Moonchild Sanelly.

Kdo zná projekt Damona Albarna (Gorillaz, Blur) Africa Express, který propojuje muzikanty z různých kultur a vrstev, si možná všiml, že se do tohoto projektu před nedávnem zapojila i Moonchild Sanelly. S frontmanem Gorillaz už spolupracovala i dříve na několika skladbách a z nynejší spolupráce vzniklo sedm skladeb. Albarn na její adresu poznamenal, že ji považuje za globální superstar, kterou čeká velký úspěch.

Moonchild Sanelly, která se na konci loňského roku podílela na hitu Midnight Starring od producentů DJ Maphorisa a DJ Tira, bude celý srpen předskakovat Die Antwoord v rámci jejich tour. Nechala se tak slyšet, že miluje Die Antwoord například proto, že dokážou být svoji nehledě na to, co říkají ostatní. „Nemusíte pochopit, co dělají, je jim to fuk, jdou do všeho na plný pecky a žijou. A ti ostatní to vždycky komentujou,” dodala.

Die Antwoord se s Moonchild Sanelly představí v Praze 20. srpna na Výstavišti Holešovice. Vstupenky jsou k dispozici v sítích TicketPro, Ticketportal a GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz