Dnešní vystoupení rappera Mos Def v Lucerně se ruší!

Mos Def | Zdroj: theurbandaily.com

Dnešní koncert známého amerického rappera Yasiina Beye, kterého můžete znát spíše pod pseudonymem Mos Def, bylo během včerejší noci zrušeno umělcovým managementem.

Důvodem zrušení dnešního koncertu je podle vyjádření rapperova managementu jeho nemoc, která mu neumožňuje přiletět na vůbec první koncert aktuální evropské tour, který se měl konat v Lucerna Music Baru. V současnosti se ve spolupráci s Beyovým managementem intenzivně pracuje na náhradním termínu na jaro příštího roku.

Zakoupené vstupenky zůstávají nadále v platnosti na náhradní termín, avšak je možné je též vrátit v místě jejich zakoupení.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).