Drogy a násilí, o tom je nový klip The Soft Moon

The Soft Moon | zdroj: facebook.com

Jestli máte v oblibě temnotu, drogovou tématiku a tyhle věci, The Soft Moon pro vás mají něco hodně výživného na poslech a teď i na koukání.

The Soft Moon, halucinační one man projekt Louise Vasqueze s proměnnou doprovodných hráčů, který se českému publiku poprvé představil letos v zimě, když předskakoval Depeche Mode, natočil nový videoklip. Po delší době jde o hraný materiál, ve kterém si sám Vasquez střihnul hlavní roli. Mini filmeček vznikl jako vizuální ztvárnění další depresivní pecky jménem Want, která je k nalezení na aktuální desce Zeros. K temnému songu patří temné video a toho se mu dostalo skutečně vrchovatě.

Scénář videoklipu Vasquez s režisérem Grantem Singerem podali jako zběsilou drogovou jízdu, která je plná narko poklesků, násilí, a celé je to takové velice, velice intenzivní. Hudba a drogová tématika si dost notují, napsalo a natočilo se toho už hodně. Nejčerstvější videoklip The Soft Moon nicméně vyniká takovým stupněm naturálnosti, že jeho zhlédnutí velice pravděpodobně zasáhne přímo do nitra vaší temné duše. Aneb drogy jsou špatné, nezapomínejte na to…!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.