Místo Megadeth vystoupí na Aerodrome festivalu Hentai Corporation

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Už dříve jsme vás informovali, že na Aerodrome festival nedorazí kapela Megadeth. Nyní je známá náhrada – vcelku překvapivě to je tuzemská parta Hentai Corporation.

Minulý týden se objevila zpráva, že Megadeth na první části pražského Aerodrome festivalu nevystoupí. Z důvodu úmrtí bratra baskytaristy ruší kapela část evropského turné, v jehož rámci se mělo odehrát i vystoupení v Praze. Nastala tedy otázka, kým bude nahrazena (a zda vůbec). Organizátoři už záskok mají. Příležitost dostala tuzemská trash-rock’n’rollové parta Hentai Corporation, jež je známá provokací a běsněním na pódiích. Zařadí se tak 17. června v pražské Incheba Open Air do programu mezi kapely Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie a Powerman 5000. Připomínáme, že na druhé části Aerodrome festivalu, která se odehraje 8. července, vystoupí Metallica, Alice In Chains, Children Of Bodom a Kvelertak.

Hentai Corporation jsou pochopitelně nadšení a svou účast potvrzují: ,,My, Hentai Corporation, z boží vůle nejlepší kapela mezi Krásnou a Bukovcem, tímto oficiálně potvrzujeme, že budeme účinkovati na Aerodrome festivalu. Jsme velmi příjemně překvapeni, že nás, jakožto hudební těleso z českých zemí, pořadatelé oslovili a proto hodláme honiti bradavky nejlépe, jak umíme. Ostatně jako vždy!” Kapela pak na tuto akci zve všechny své fanoušky: ,,V souvislosti s touto zprávou bychom rádi vyzvali naše fanoušky, aby nebyli h***a a dorazili to před pódiem lehce zbordeliti, pokud budou na Aerodrómu přítomni. Máme v plánu jim za to opět v brzké době udělati radost pěkným klipieren, který budou moci posléze ukazovati vnoučatům.”

Recenzi na poslední desku Hentai Corporation si můžete přečíst zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.