Druhý ročník Composers Summitu přivítá tvůrce hudby Shreka nebo Moneyball

Composers Summit
Composers Summit 2022 | Foto: Ilona Gerasymova

Šestidenní Composers Summit letos nabídne dva koncerty a více než čtyři desítky jedinečných událostí, které osobně povedou hollywoodští skladatelé připraveni sdílet zkušenosti a tvořit nová díla ve spolupráci s návštěvníky.

Na prvním, zahajovacím koncertě 14. dubna zazní v podání Českého národního symfonického orchestru suity a titulní melodie všech vážených hostů summitu, kteří se ujmou jejich vedení. Můžeme se těšit na držitelku Grammy Nan Schwartz, Christophera Younga, Chrise Egana, Conrada Popea a další úspěšné skladatele.

TIP REDAKCE: Kapely, které byste neměli minout na Colours of Ostrava 2022

Druhý koncert o čtyři dny později uvede v Obecním domě hlavní hvězdy summitu – autora hudby k filmům Pí a jeho život, Moneyball nebo Little Miss Sunshine Mychaela Dannu a tvůrce hudby ke kultovním snímkům Shrek, Letopisy Narnie či Království nebeské Harryho Gregsona-Williamse.

Ve dnech od 14. do 20. dubna 2023 se v Praze uskuteční velkolepý Composers Summit, na jež můžete zakoupit vstupenky na webu akce. Vstupenky na oba koncerty lze zakoupit přes web Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.