Ed Sheeran rozezní hradecký Park 360

Ed Sheeran, Letňany 2019 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Ed Sheeran v současnosti bezpochyby patří k těm vůbec nejpopulárnějším hudebníkům na planetě. Jen v České republice se mu před čtyřmi lety podařilo přilákat do Letňan více než sto tisíc fanoušků. Již příští léto se na jeho písničkářský výkon může těšit Park 360 v Hradci králové.

Dvaatřicetiletý anglický zpěvák a muzikant Ed Sheeran je už od svého debutu z roku 2011 v podstatě na vrcholu popularity. Své fanoušky obdařil již sedmi řadovými deskami melodického folkového popu a naplno se jim věnuje i během intenzivního koncertování. Za pozornost stojí rovněž jeho účinkování v poměrně dlouhém seznamu filmů.

Čtěte také: Blink-182 ve videoklipu k One More Time vsadili na nostalgii

Již 27. července 2024 tato celebrita přenese do České republiky své Mathematics Tour, kterým navazuje na více než úspěšné cesty po Americe (zpěvák překonal hned několik rekordů v návštěvnosti). Na Edovu show se může těšit multifunkční Park 360Hradci Králové, a to pod záštitou Rock for People Concerts. Vstupenky na tuto očekávanou akci budou od 26. října k dispozici v sítích GoOutTicketportal.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 409 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky