Ed Sheeran v novém klipu boxuje

Ed Sheeran | Foto: Dan Curwin

Zpěvák Ed Sheeran představil další video k písni Shape Of You a zkracuje tak fanouškům čekání na novou desku, která vyjde v březnu. Tentokrát si ve videoklipu zahrál boxera!

Nedávno zveřejnil dva singly z připravované desky. Písně Castle On The Hill a Shape Of You vyvolaly u fanoušků vlnu nadšení a už třetí týden se drží na předních příčkách singlového žebříčku nejen v Anglii, ale také v Čechách a na Slovensku.

Úspěch a oblíbenost dokazuje i umístění na prvních dvou místech v seznamu nejhranějších písní, což není zcela obvyklé a v Británii se tak stalo poprvé v historii.

Aby tomu nebylo málo, tak v minulém týdnu vrchol žebříčku obsadila píseň Castle On The Hill a Shape Of You zaostávalo na druhé pozici, nyní je tomu obráceně. Zpěvákovi se tak podařilo sesadit svou vlastní skladbu jinou vlastní písní.

Videoklip Castle On The Hill zveřejnil Ed Sheeran minulý týden, druhá píseň na sebe nenechala dlouho čekat a už nyní se mohou fanoušci těšit z videa k Shape Of You.

Natáčení probíhalo v americkém Seattlu. Ed Sheeran se zde představuje v roli boxera, který se připravuje na velký zápas. Příběh je obohacen o romantický vztah s jeho trenérkou. Videoklip měl na starost režisér Jason Koenig. Ten už se podílel například na klipu Can’t Hold Us od interpretů Macklemore & Ryan Lewis. A také Macklemore se objevuje i zde. Trenérku ztvárnila tanečnice a modelka Jennie Pegouskie a protivníka v ringu sumo wrestler Yama.


Napište komentář