Eddie Stoilow představují klip k Take It

Honza Žampa v klipu Take It | Foto: youtube.com

Pražská pop-rocková formace Eddie Stoilow má v plánu ještě letos vydat svou třetí studiovou nahrávku. Namlsat se na ni můžete i díky novému videoklipu ke skladbě Take It, která se též objeví na albu Sorry!

Videoklip je kompletně černobílý a vystřídají se v něm tváře hudebníků, kteří v Eddie Stoilow odvádí po boku Honzy Žampy skvělou práci. „Klip k TAKE IT byla vlastně nejspontánnější akce, kterou jsme kdy s natáčením klipu zažili a zůstali jsme přes noc v ateliéru, kde jsme původně měli pouze fotit nové fotky. Nejdelé trvalo sestrojení neonové obruče (to bylo asi od večerních 22,15 do rána 03,15), kterou jsme původně plánovali zavěsit na vánoční stromeček v našem domácím studiu, kde deska SORRY! vznikala. po delší době jsme se odhodlali změnit i našeho dvorního režiséra, dali jsme prostor nové krvi jako je David Rubek. Chtěli jsme si pohrát s novou atmosférou natáčení a k Take It to sedlo,“ prozradil David Šmídt, kterého v kapele najdete za klávesami.

V pondělí 2. prosince odpálíme do obchodů pro fanoušky k Vánocům nové album SORRY! a hned dalším dárkem bude jarní tour. Termíny již brzy zveřejnime v kompletní formě,” dodává David.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...