Escape The Fate s bývalým členem zřejmě zakopali válečnou sekyru

Escape The Fate | Zdroj: facebook.com

Je to už pět let od doby, co byl v kapele Escape The Fate vyměněn zpěvák Ronnie Radke za Craiga Mabbita. Od té doby s ním formace neměla příliš blízký a vřelý vztah. Nyní to vypadá, že jsou chmury zažehnány.

V roce 2005 založil Ronnie Radke post-hardcorovou kapelu s názvem Escape The Fate. Už rok na to se začaly objevovat Ronnieho problémy s drogami. Ostatní členové kapely to nakonec nevydrželi, v roce 2008 zpěváka vyhodili a našli si za něj náhradu. Téměř hned na to založil Ronnie Radke kapelu novou s názvem Falling In Reverse. Ačkoliv jsou obě formace označovány stejným žánrem a jejich tvorba se podobá, rozděleni na dva tábory jsou kromě nich i fanoušci.

Escape The Fate vydali letos nové album Ungrateful a míří na konci listopadu do Prahy. Původně se tento koncert měl odehrát již v červnu, ale kvůli soukromým problémům kapely byly všechny koncerty zrušeny a následně přesunuty. Falling In Reverse vydali letos taktéž novou desku Fashionably Late.

Ronnie Radke s Falling In Reverse
Ronnie Radke s Falling In Reverse

Včera se na Ttwitteru objevily zprávy od Ronnieho i od Escape The Fate ve smyslu možného usmíření. Nyní už je to potvrzené. Ronnie Radke se členy své bývalé kapely plánují společné turné, jež ponese název Falling In Reverse / Escape The Fate Bury The Hatchet Tour. V plánu mají dvacet čtyři koncertů po Spojených státech. Můžeme tak jen doufat, že z tohoto usmíření bude i něco víc.

Escape The Fate vystoupí 25. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. S sebou přivezou partičku Chiodos z Michiganu.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.