EXKLUZIVNĚ: Aerodrome Festival rozdává lístky zadarmo!

Limp Bizkit
Limp Bizkit | Zdroj: Aerodrome festival

Kdo si ještě nepořídil vstupenky na letošní Aerodrome Festival, ten má šťastný den. Několik stovek lístků se management festivalu rozhodl rozdat v rámci speciální akce Jaro s Aerodromem.

Festival, který se letos rozšiřuje na tři dny plné zahraničních interpretů všech možných typů a žánrů, se po ohlášení letošního ročníku stal obrovským objektem zájmu jak tuzemských, tak i zahraničních fanoušků. Zřejmě vzhledem k enormnímu zájmu se vedení festivalu rozhodlo potěšit i ty, kteří dosud váhají a vyhlásilo speciální akci Jaro s Aerodromem.

Ta nespočívá v ničem jiném, než v 500 volných vstupenkách k rozebrání. Úspěšný loňský ročník, kdy pořadatelé dostali po deseti letech do České republiky i proslulou kapelu Linkin Park, letos následuje ještě větší akce, během níž v Panenském Týnci vystoupí hvězdy z celého světa, zahrnujíc mimo jiné i Lanu Del Rey, Limp Bizkit nebo skupinu Nothing But Thieves.

A jak volné lístky získat? Jednoduše, stačí kliknout na odkaz, vybrat si sektor a svou volbu jen potvrdit. Odkaz na vstupenky zdarma naleznete zde.


Napište komentář