Fall Out Boy jsou v novém klipu na prodej

Fall Out Boy | Zdroj: rocksound.tv

Fall Out Boy vydali další singl z chystaného alba MANIA. K novince s názvem Wilson (Expensive Mistakes) natočili bláznivý klip, kde prodávají vše možné i nemožné, včetně kapely samotné.

Chcete mít doma Petea Wenze z Fall Out Boy? Nebo dokonce celou kapelu? Tak teď očividně máte šanci! Američtí rockeři totiž vypustili do světa další singl z jejich chystaného alba MANIA. Ve videoklipu k novému singlu Wilson (Expensive Mistakes) si kapela dělá srandu z předražených teleshoppingových nabídek a nabízí k prodeji snad úplně všechno.

Máte zájem o kultovní rekvizity z předchozích videoklipů FOB, jako například useknutou ruku Patricka Stumpa, či slavnou mačetu Petea Wenze z videoklipů k albu Save Rock & Roll, fialovou lebku z posledního videoklipu Hold Me Tight Or Don’t, tancující lamy, či dokonce kapelu samotnou? Žádný problém! Stačí objednat na čísle uvedeném na obrazovce. Kvůli nepříznivé ceně však nikdo z naší redakce nezkoušel, zda je nabídka opravdu věrohodná.

Nové album MANIA, ze kterého kromě novinky Wilson (Expensive Mistakes) zatím vyšly i singly The Young and Menace, Champion, Last Of The Real Ones a Hold Me Tight Or Don’t, mělo vyjít již v září minulého roku, ale kapela jeho vydání odložila na 19. ledna 2018. Už brzy se ho tedy dočkáme.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...