Fall Out Boy konečně odhodili bryndáky

Fall Out Boy | Zdroj: facebook.com

Americká pop-rocková kapela Fall Out Boy vydává již za dva týdny své nové album s názvem PAXAM Days. Nejen fanouškům to připomněli vydáním písničky Love, Sex, Death, která se na internetu i s videoklipem objevila toto pondělí.

Jak už název písně napovídá, nepůjde o sladkou, melodickou, skoro až taneční placku, jako tomu bylo u dvou předchozích alb. Dokonce to vypadá, že se Fall Out Boy vracejí ke svému mladickému punk-rocku. I když půjde pouze o EP album o osmi skladbách, produkce Ryana Adamse slibuje mnohé. Zda jde jen o experiment, či se opravdu čtyřčlenná parta vrací ke svým kořenům, to nevíme. Jedno je ovšem jisté, inspirace v surovém punku se zběsilým kytarovým sólem, by jim určitě slušela. Minimálně by to ocenili fanoušci tvrdších desek, jako je například Take This to Your Grave z roku 2003.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.