Festival Grape zveřejňuje první jména v čele s The Kooks

The Kooks, Rock for People 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Desátý ročník festivalu Grape oznámil první vystupující. Do slovenských Piešťan přijedou indie rockoví The Kooks nebo CHVRCHES.

The Kooks vstoupili do povědomí díky hitu Naive, který vyšel v roce 2006 na jejich první desce. V Piešťanech se pak kromě anglické kytarovky představí i CHVRCHES ze sousedního Skotska. Ti také přivezou čerstvou nahrávku, která nese název Love Is Dead. Electro-popové melodické skladby CHVRCHES navíc zazní na Slovensku vůbec poprvé.

Čtěte také: První den Rock for People vrcholil kytarovými The Kooks a Enter Shikari

O další vystoupení se postará talentovaný objev britské hudební scény Tom Grennan. Přijede i osmičlenná indie synth-popová partička Superorganism, která si v Česku odbyla premiéru na letošním festivalu Metronome.

Čtěte také: The Chemical Brothers zakončili Metronome Festival svou proslulou audiovizuální show

Grape festival se uskuteční 9. až 10. srpna na letišti v Piešťanech. Lístky je možné zakoupit na oficiálních stránkách festivalu.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz