Festival Metronome doplňuje line-up o britského krále grimu Skeptu

Skepta | Foto: Lukáš Matoušek, MonsterMusic

Pražský festival se rozhodl před Vánoci potěšit fanoušky hip hopu. Můžeme se těšit na speciální edici Addict by NobodyListen a britského velikána Skeptu!

Kdo nestihl koupit vstupenku na letošní vyprodaný koncert ve Foru Karlín, dostává nyní druhou šanci. Skepta, ikona londýnského garage stylu se vrací do Prahy a slibuje ještě zuřivější rave, než jsme zažili v říjnu. To není žádná nadsázka – Skeptovo vystoupení doplní Addict by NobodyListen a na každé edici tohohle předního českého eventu se bortí zdi. Skeptovo letošní album Ignorance Is Bliss sklízí jednu chválu za druhou a nezapomíná připomínat, že rapper tvoří typický londýnský zvuk – temný a náladový, drzý i inovativní.

Čtěte také: Metronome Festival 2020 láká na Underworld, kteří do Prahy přivezou nové album

Audiovizuální show Addict by NobodyListen se během posledních let na české a slovenské klubové scéně vypracovala na naprosto klíčovou pozici. Na akce, které vybírají to nejlepší z rapové hudby a elektroniky, se stojí dlouhé fronty – pravidelně totiž lákají na tisíce lidí.

Metronome Festival se uskuteční 19. a 20. června 2020 v areálu pražského Výstaviště Holešovice. Vstupenky z první vlny už sice zmizely, seženete je však v druhé, a to za 1 940 Kč na oficiálních webových stránkách festivalu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.