Kapitán Demo ve Foru Karlín zbavil své fanoušky předvánočního stresu

Kapitán Demo - Forum Karlín, 2019 | Foto: Barbara Matějková, MonsterMusic

Jiří Burian aka Kapitán Demo týden před Vánocemi rozproudil Forum Karlín, které naprosto bez problémů vyprodal. Nechybělo vtipné vyplnění přestávek nebo drony přinášející nejrůznější předměty v průběhu celé show.

Hned při vstupu do Fora Karlín si mohli fanoušci všimnout zaparkovaného auta s nápisem: Přijdu hned, Demo.“ Napříč celého prostoru pak byly rozmístěny cedulky typu „Zákaz používání mobilních telefonů“, „Ve svém osobním zájmu doporučujeme vypnout vaše mobilní data“ nebo taky „Zákaz šňupání“ na toaletách. Vše slibovalo velmi zábavný večer.

Čtěte také: Kapitán Demo ve vyprodané Lucerně (2019) rozdával svým zlatíčkám lásku a oslavil narozeniny

Samotný začátek koncertu mohl ale mnohé zklamat. Kapitán Demo totiž neměl klasického předskokana, jak je tomu zvykem prakticky na všech koncertech, ale předskokany mu dělali výherci soutěže o nejlepší cover verzi jeho písně. Jedním z nich byl dokonce dron, který poletoval u mikrofonu a pomocí počítačového hlasu přednášel jednu z písní Dema. Výherců bylo mnoho a jejich vystoupení zabrala přibližně hodinu, což bylo velmi zdlouhavé.

Kapitán Demo pochopitelně celé vystoupení směřoval do satiry. Základem show byly výše zmiňované drony. Demo je využíval jako své osobní sluhy, a tak kdykoli potřeboval podat ručník nebo třeba přinést RedBull, nechal si ho nadronovat. Humorný program byl prezentován i během přestávek. Od dronů „skákajících na trampolíně“, až po drony poletující u mikrofonu a prezentující vtipy. Program byl také doplněn o nejrůznější videa, kdy například Demo nechal zmizet Pražský hrad, na což navázal písní Kouzlo.

Pokud tedy publikum vydrželo táhnoucí se začátek večera, bylo odměněno velmi propracovanou show.

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář