Přehrady Fest se rozšiřuje o nové zastávky

Mirai - FM CITY FEST 2021 | Foto: Lucie Nohlová, MonsterMusic

Přehrady Fest se v roce 2022 rozroste o další lokace, které budou tvořit Veselí nad Lužnicí a Plumov. Zamíří do nich například Pokáč, Jakub Děkan nebo kapela UDG.

Pátý ročník Přehrady Festu se rozhodl kromě loňských dvou akcí uspořádat událost hned na čtyřech místech. Vedle zastávek festivalu na Seči a Vranově budou moci návštěvníci nově zamířit také do Veselských pískoven ve Veselí nad Lužnicí a na úpatí malebné Drahanské vrchoviny do Plumlova.

Vloni jsme stejně jako většina pořadatelů stáli před rozhodnutím, zda kvůli limitům vyplývajícím z protiepidemických opatření festival vůbec realizovat. Nakonec jsme se rozhodli do toho jít a jak se ukázalo, bylo to rozhodnutí správné,” popisuje ročník 2021 za pořadatele Tomáš Staněk. “Letos neváháme ani minutu a připravujeme program, který bude na zážitky ještě bohatší.

Čtěte také: VIDEO: Mirai v emotivním klipu Lítej vzpomínají na zesnulého Davida Stypku

Pátý ročník přivítá na své stagi poprvé kapelu Mňága a Žďorp a chybět nebudou ani další zvučná jména jako Mirai, Jelen, UDG nebo Atmo music. Se svými hity se vytasí také Pokáč, Pekař, Jakub Děkan, Vojtaano, Renne Dang a No Heroes. Kromě nich Přehrady Fest nabídne také doprovodný program nabitý vodními sporty.

Festival odstartuje na břehu Podhradského rybníka v Plumlově v termínu 8. – 9. července 2022. Přehradu Vranov čeká dvoudenní hudební maraton 29. – 30. července 2022, Seč pak v druhé polovině prázdnin od 5. – 6. srpna 2022 a Veselské pískovny budou hostit jednodenní akci 13. srpna 2022.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz