Rock Café oslaví narozeniny prodejem merche. Výtěžek půjde na dobrou věc

Rise of Surya - Rock Café, 2020 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Pražský klub Rock Café oslaví 31. narozeniny dobrým skutkem. Uspořádá narozeninový market, na kterém bude v prodeji merch klubu, spřátelených kapel, divadel, dalších výtvarníků a přátel. Výtěžek půjde na nákup Nocleženek.

Ačkoli je běžné fungování klubu stále limitováno pandemií a vládními opatřeními, za loňský rok se toho událo mnoho. Alespoň tedy pro charitu. Rock Café společně s hudebníky, herci novináři, sportovci a dalšími přáteli vybrali v rámci 60 uskutečněných srdcařských okének přes 200 000 Kč na pomoc druhým.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Billy Talent, Placebo a další očekávaná rocková alba příštích týdnů

Letošní 31. narozeniny klub oslaví netradičně marketem 26. ledna od 17:00 hodin. V prodeji bude merch Rock Café a také spřátelených kapel, divadel a výtvarníků, kompletní výtěžek pak poputuje na nákup Nocleženek v rámci Armády spásy. A chybět nebude samozřejmě ani hudba, tentokrát v akustickém podání – zahrají třeba We Are The Hills nebo Trendy Brandy.

Zastavíte se?


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.