Festival Vizovické Trnkobraní oznamuje kompletní program

Rybičky 48, Hradecký Letokruh 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Oblíbený švestko-hudební festival Vizovické Trnkobraní pořádá letos v novém termínu již svůj 55. ročník. Nově je zveřejněn kompletní program koncertů, o které se postarají populární a dobře známé tváře z bohaté říše tuzemské muziky.

Letní festival Vizovické Trnkobraní, který je jako stvořený pro milovníky nejen muziky, ale i švestek, letos proběhne v novém termínu a nabídne pestrý výběr populárních tuzemských umělců. Bude mezi ně patřit písničkář Tomáš Klus, zpěvačka Anna K nebo pozitivně naladěná punk popová kapela Rybičky 48. K poslechu zahrají také zpěvák a skladatel Xindl X, klasická punk-rocková kapela Visací zámek, chytlavá a melodická Vypsaná fiXa, folkoví Fleret a nebo alternativní a dlouhodobě oblíbená kapela Divokej Bill. Slovensko přijedou reprezentovat zejména kapely No NameTublatanka. Kromě mnoha dalších interpretů se návštěvníci mohou těšit také na soutěž mladých talentů.

Čtěte také: Festival United Islands of Prague láká na více než 100 umělců

Celá událost se odehraje v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Pořadatelé lákají také na doprovodný program, ve kterém nebude chybět soutěž v pojídání švestkových knedlíků ani stand-up komedie v podání Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska. Již 55. ročník oblíbeného festivalu Vizovické Trnkobraní proběhne v pátek a sobotu 23.24. srpna 2024. Vstupenky jsou k mání na oficiálních stránkách události.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 404 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky