Troye Sivan míří se svou show poprvé do Česka

Troye Sivan | Zdroj: northside.dk

Troye Sivan, australský zpěvák, skladatel a herec nominovaný na cenu GRAMMY, v červnu poprvé zavítá do České republiky. Objeví se v pražské Sportovní hale Fortuna a přiveze s sebou aktuální album Something to Give Each Other, podle jehož je pojmenované také i světové turné.

Troye Sivan, původně narozený v Severní Africe, se aktuálně pyšní více než 10 miliony prodaných alb, nominacemi na Grammy a Zlatý Glóbus, hereckými rolemi ve filmu X-Men Origins či seriálu z produkce HBO The Idol. Prošel si několika talentovými soutěžemi, svého času býval také populární YouTube vlogger a v neposlední řadě také uvedl vlastní kolekci vůní. Světová superstar je mimo jiné také zástupce LGBTQIA+ komunity, jejíž tématikou se zabývá nejen ve svých textech, ale také ve svých grafických videoklipech.

Čtěte také: Česko svým koncertem poctí Take That i Billie Eilish

Praze se poprvé představí v rámci turné k poslednímu, kritiky velmi kladně hodnocenému, albu s názvem Something to Give Each Other z roku 2023. Americký web Guardian popsal desku jako “jedno z nejsilnějších popových alb roku” a britský NME jej zařadil mezi 5 nejlepších alb loňského roku. Můžeme se jistě těšit na promyšlenou show s prvky tanečního popu, synth-popu a alt-popu, a to konkrétně 9. června 2024 v holešovické Sportovní hale Fortuna.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář