Foo Fighters vydali nový song i s videoklipem

Foo Fighters | Zdroj: facebook.com

Už dlouho jsme od Foo Fighters nic nového neslyšeli a dokonce se chvílemi spekulovalo, že se kapela rozpadá. To ovšem bylo rychle vyvráceno a definitivní hřebíček do rakve této spekulace zatloukává zbrusu nová skladba, která se právě objevila na internetu.

Překvápko! – takhle Foo Fighters novinku s názvem Run uvedli na svém YouTube. A je to přesně tak, poslední počin od party v čele s Davem Grohlem jsme mohli slyšel na konci roku 2015 v podobě EP Saint Cecilia, které skupina vypustila do éteru jako poctu obětem sebevražedných útoků v Paříži. Nový song je tedy trochu jako blesk z čistého nebe.

Run se nese v podobném stylu jako skladba Savior Breath ze zmíněného EP, slyšet tak můžeme spoustu „nařvaných“ partů ať už v podobě vokálů, či nástrojovky.

Každopádně s novým songem nás zřejmě brzy čeká i nová deska, ještě před tím ale Foo Fighters prokoncertují Evropu a při té příležitosti se 27. června staví i u nás, kdy zahrají v O2 areně. A třeba se krom hitů jako Pretender či Everlong dočkáme i Run či nějakých dalších, dosud neslyšených novinek.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.