VIDEO: Linkin Park komentují reakce teenagerů na své klipy

Mike Shinoda, Linkin Park | Zdroj: YouTube

YouTube kanál FBE, známý pro svou sérii videí, kde různé skupiny obyvatel reagují na různé kapely, se rozhodl posunout ještě o level výše. Přizval si totiž zpěváka a rappera Mika Shinodu, jenž komentoval video s reakcemi teenagerů právě na Linkin Park.

A jde o docela pozoruhodnou podívanou. Teenagerům bylo puštěno několik skladeb od Linkin Park a zatímco novou Heavy spousta z nich vůbec neznala, u hitů jako In The End či Numb se nepřekvapivě nenašel nikdo, kdo by nevěděl, o co jde. A co na to Shinoda?

Vedle spousty smíchu ze zpěváka vypadlo i několik reakcí. „Kluka v kšiltovce zároveň miluju a nenávidím. Vypadá, že hudbu často poslouchá a vážně se o ni zajímá, zároveň je ale hrozně umíněný, komentuje jednu z reakcí na singl Heavy. „Měli bychom udělat další animované video,“ dodal k pozitivním komentářům na klip Breaking the Habit.

Co se skladby Heavy týče, Shinoda ve videu ještě doplňuje, že ačkoli na studiovce může novinka znít uhlazeně a nevýrazně, naživo se v ní výrazně projeví i rockové prvky a určitě nebude nudit. Zda-li to tak je doopravdy, to budeme moci sami posoudit už za pár dní. Linkin Park se u nás objeví už 11. června v rámci festivalu Aerodrome.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.