Hardcore nářez v podobě Polar zamíří v květnu do Prahy

Polar | Zdroj: Obscure Promotion

Polar nejsou na hardcoreové scéně žádnými nováčky, ale jejich hudba zraje jako víno s každou další studiovkou. O to více se můžeme těšit na novou desku a turné k její podpoře, které zasáhne i do Prahy.

Post-hardcoreová kapela hraje už deset let, a nabídla nám zatím tři plnohodnotná alba. Naživo je u nás představili před dvěma lety ve Futuru a loni v listopadu na Never Say Die Tour, kde se rozhodně nenechali zahanbit populárnějšími skupinami. Tentokrát se dočkáme mnohem delšího setu a dostane se i na zcela nové album. To ponese titul Nova a vyjde na začátku dubna.

Čtěte také: Never Say Die ovládli Northlane. Polar hecovali fanoušky, Casey probouzeli emoce

Polar k nové nahrávce řekli, že stejně jako je Nova nejčiřeji svítící hvězda, tak i toto album bude to nejzářivější, jaké jejich diskografie obsahuje. „Nova pro nás byla určitá forma terapie. Proto doufáme, že se posluchači budou moct s deskou ztotožnit a že jim pomůže udělat krok k jejich vnitřnímu klidu, jako pomohla nám,“ dodala kapela z anglického Surrey. Jako ochutnávku vypustili singl Midnight.

Polar vystoupí 8. května 2019 v klubu Underdogs. Jako support se představí melancholičtí Tripsitter z Rakouska. Lístky je možno zakoupit na webu agentury Obscure.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 273 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz