Three Days Grace vystoupí na nádvoří brněnského hradu Špilberk

Three Days Grace, Praha 2018 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Neuběhlo ani půl roku od jejich posledního koncertu v České republice a už oznamují návrat. V rámci oslav 25. výročí jednoho z největších českých festivalů Rock for People k nám necelý měsíc před jeho začátkem zavítá banda Three Days Grace. Tentokrát to ale rozbalí v Brně.

Kanadská rocková parta Three Days Grace se pod tímto názvem zrodila v roce 1997 v čele se zpěvákem Adamem Gontierem. Ten však v roce 2014 z osobních důvodů kapelu opustil a byl nahrazen Mattem Walstem. Skupina nezahálela a hned v roce 2015 vydala desku Human. Nejnovější album Outsider ale vyšlo až tři roky poté.

Fotoreport: Three Days Grace a Bad Wolves, 19. 10. 2018, Malá sportovní hala, Praha

Letos Three Days Grace čeká brněnská meta, a tou je brněnský hrad Špilberk. Samotný koncert bude součástí oslav 25. výročí oblíbeného festivalu Rock for People. „Tentokrát vezeme oblíbené Three Days Grace v rámci oslav 25. narozenin RfP do brněnské metropole na hrad Špilberk a doufáme, že hradby vydrží,“ zve všechny na koncert ředitel Rock for People Michal Thomes.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Závislost, zdravotní problémy i první koncert v ČR. Co všechno víte o Three Days Grace?

Three Days Grace vystoupí 10. června 2019 na nádvoří brněnského hradu Špilberk. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 1. února 2019 v síti GoOut.


Napište komentář