Hardcorová parta Lighthouse Keeper proráží na českou hudební scénu

Lighthouse Keeper | Zdroj: facebook.com

V Česku se rodí čím dál více kvalitních kapel a před pár dny se v tuzemském hudebním rybníčku objevila nová corová skupina s názvem Lighthouse Keeper. Kluci začali pěkně zostra, vydali videoklip k písni Lines/Consequences a hned tři dny po startu odehráli set na tradičním Halloweenu v Crossu.

Kapela Lighthouse Keeper se skládá z pěti muzikantů pocházejících z Prahy, které můžete znát i z jiných kapel. Kytarista Martin Sládek například dříve působil v Burning Arrows a zpěvák Oldřich Kadlec si zase střihl pár songů s Fall From Everest.

Čtěte také: Pražští Define Me vydali nové album Cobalt Blue, které nahrávali v Anglii

Příchod na hudební scénu si Lighthouse Keeper naplánovali ve velkém, a to jak vypuštěním prvního singlu Lines/Consequences, tak hned i premiérovým vystoupením v pražském Crossu, kde jim to hrálo jedna radost. Emotivní melodie kombinované s tvrdými kytarovými riffy prostě fungují a baví již od prvního poslechu.

Vypadá to, že kluci z Lighthouse Keeper konečně našli cestu, po které se chtějí vydat a také v sestavě, která jim sedí, o čemž se můžete přesvědčit v novém videoklipu k Lines/Consequences. Fanoušci se nyní mohou těšit, co dalšího si pro ně tahle mladá energická kapela připraví.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.