Headlinerem Colours of Ostrava 2020 budou The Killers

The Killers | Zdroj: facebook.com

Hvězdný line-up letošních Colours of Ostrava se rozšiřuje o dalšího bombastického interpreta. Můžeme se těšit na americký rockový band The Killers!

The Killers se dali dohromady v roce 2001 a jsou jednou z nejdůležitějších rockových kapel jednadvacátého století – a rozhodně to nejlepší, co nám dal americký stát Nevada. Jejich hity Mr. BrightsideSomebody Told Me zná snad úplně každý. Na kontě mají za poslední patnáct let již pět desek – a šestou Imploding the Mirage se chystají vydat letos.

Čtěte také: Festival Colours of Ostrava 2020 oznamuje prvního headlinera, přijedou Twenty One Pilots

Kouzlem této čtyřčlenné kapely je také to, že nepatří jen jedné generaci. Přežili vlnu indie rocku i dlouhé pauzy – a možná se díky nim stali ještě žádanější. Obdivují je princ Harry, Bono z U2 nebo režisér Tim Burton. Bubeník Ronnie Vannucci to dokáže jednoduše vysvětlit: „Myslím, že se to dá prostě vysvětlit tím, že máme písně. Vždy považuju písně za základ a podstatu všeho, protože dobrou píseň obklopuje něco, jako kdyby se zhmotnil nový svět.“

Čtěte také: Colours of Ostrava 2020 rozšiřuje line up o britské melancholiky Tindersticks nebo Black Pumas

Festival Colours of Ostrava se již tradičně odehraje v unikátním industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic od 15. do 18. července 2020. The Killers vystoupí po boku Twenty One Pilots, The LumineersLPSigrid a nespočetně dalších hvězd. Čtyřdenní vstupenky ještě stále seženete na oficiálních stránkách festivalu za 2 990 Kč, případně jejich VIP verzi za 5 990 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.