IAMX vydává videoklip s charismatickou Kat Von D

IAMX | Zdroj: Smart Communication

Chris Corner alias IAMX vypouští do světa nový videoklip. Právě v něm se představí i charismatická tatérka Kat Von D, která v sobotu vystoupí jako host i v MeetFactory.

Nové video vzniklo k písni Stardust, titulní písni nejnovějšího alba Alive In The Light. To vyšlo už před měsícem. Společně s Kat Von D ve videoklipu boří především genderové mantinely. Natáčení probíhalo v pronajatém starém továrním loftu v centru Los Angeles a bude mít dvě verze. Cenzurovanou, dostupnou běžně na internetu, i necenzurovanou, jež bude výhradně na stránkách playboy.com.

„Experimentovali jsme tam se světly, zrcadly a různými kamerovými technikami,” říká IAMX a dodává: „Nemám rád vyprávění příběhů, ale miluju performance a všechna vizuální umění. To jsem chtěl do tohoto videa dostat a je tam samozřejmě kus životní zkušenosti IAMX, která je integrální součástí celého projektu.”

Čtěte také: IAMX se na Alive In The New Light vyhnul starým chybám

IAMX, jako jeden z mála, skloubil dohromady elektronické experimenty s punkovou energií. V tom všem navíc nechybí ani svébytná poetika a alternativní zvuk.

IAMX vystoupí v pražském MeetFactory již 17. března. Vstupenky jsou k mání na stránkách TicketPro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.