Die Antwoord znovu zařádí v Praze

Die Antwoord | Zdroj: Instagram

Už třetí léto po sobě se k nám rozhodla zavítat zefová partička z Jihoafrické republiky a znovu slibuje nezapomenutelný zážitek!

Die Antwoord slovy téměř nelze popsat, i když je pravda, že už je asi není třeba představovat. Dvojka Yolandi Visser a Ninja, která je vždy podpořena i DJem, na svých nahrávkách, v klipech i během živých setů předvádí neuvěřitelně divné, ale hlavně ukrutně zábavné věci. Skupina holduje stylu „zef“, jenž je vlastně pravým opakem toho, co se v rapu jede všude jinde. Prezentuje chudé lidi, co se cítí jako největší boháči světa.

Na koncertech skupina velice lpí. Jak sami říkají: „Poslouchat nás jen z počítače, to je jako cákat se ve vaně a předstírat, že se koupete v oceánu. To prostě musíte zažít.“ A ač už se u nás objevili už třikrát, vyplatí se na největší hity jako Rich Bitch, I FINK U FREEKY a Ugly Boy vydat znova.

Jihoafrická senzace Die Antwoord se představí znovu v létě, a to 20. srpna na pražském Výstavišti Holešovice. Vstupenky budou k dispozici v sítích TicketPro, Ticketportal a GoOut. Rychlíci je dostanou za 850 Kč, ostatní pak za 950 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.