Sodoma Gomora opět zahoří v Brně na Horrorcore night

Sodoma Gomora | Zdroj: youtube.com

Na konci března se bude brněnská Fléda opět otřásat v základech při koncertě horrorcore kapely Sodoma Gomora.  Spolu s Řezníkem a Desadem se představí taky Overhype nebo Haades.

Kontroverzní partička Sodoma Gomora přiveze mimo jiné i své poslední vydané album Multikill, elektroničtější, ale klasicky temné a narvané živelnými tracky, které znovu rozparádí celý klub. Na akci s příhodným názvem Horrorcore night se nepochybně dočkáme taky sólových věcí od samotných členů Sodomy Gomory, tedy Řezníka a Desada. Řezník navíc nedávno vydal album Strangulační rýha.

Čtěte také: Řezníkova Strangulační rýha je nabitá kvalitními tracky

Populární horrorcore kapelu doplní nu-metalová skupina Overhype a fanklubu ZNK určitě dobře známý Haades. To ovšem bude tvořit jen hlavní stage, na Bar stage Flédy jsou naplánovaní DJs, kteří představí Drum and Bass, dubstep nebo třeba trap. Nepochybně tedy bude celou noc o zábavu postaráno. Za djským pultem se vystřídají Aka, Dummy, Vinfiel a ze Sodomy Gomory samozřejmě ILL Rick.

Brněnská Fléda bude hořet v horrorcore plamenech Sodomy Gomory v pátek 30. března. Lístky jsou možné zakoupit přes SMSticket.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz