Italský rockový fenomén Måneskin bude zářit příští rok v O2 areně

Måneskin - Rock for People, 2021 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Måneskin oznamují nové termíny přesunutého turné. Po úspěšném a energickém vystoupení na loňském Rock for People Hope se kapela vrátí do Česka a svůj koncert přesunuli rovnou do O2 areny.

Členové kapely Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) sice začínali teprve před pár lety v ulicích Říma, nyní jejich hudba ale dobývá svět, hitparády i streamovací platformy. Úspěch hitů jako především Beggin a I Wanna Be Your Slave dokazují, že v současném světě populární muziky se stali Måneskin již rockovým fenoménem. Zlomový byl loňský rok, kdy vydali album Teatro d’ira – Vol. I a nedlouho poté zvítězili v soutěži Eurovision Song Contest 2021. Výbuch fanouškovského opojení byl znát i v České republice, kde jejich koncertní vystoupení na Rock for People Hope sklidilo nadšené ohlasy.

Čtěte také: Måneskin – rockové hvězdy s raketovým vzestupem a tahouni letošního Rock for People

Tour s názvem Loud Kids on Tour zasáhne do Česka příští rok. Pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts proběhne 14. května 2023 v O2 areně. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají platné i na nový termín.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz