Jaksi Taksi vydávají po pěti letech nové CD

Jaksi Taksi | Zdroj: Starline-Media

Pražská pop-punková kapela po dlouhých pěti letech přichází s novým albem. Je o politice, virtuální realitě i o lásce.

Od poslední desky Signál uběhlo pět let, což je nejdelší doba mezi alby v historii Jaksi Taksi. Placka nese název OffLine a nepřímo tak navazuje na kdysi zlomové album On-line, které dalo vzniknout české pop-punkové scéně.

Čekání na OffLine vyplnila kapela koncertováním, ale i tvorbou nových písní, které i s videoklipy vydávala jako singly. Některé z nich se objeví i na novém počinu.

Mysleli jsme si, že už nebudeme psát písně týkající se politiky, že už jsme všechno řekli, ale situace je taková, že aniž bychom si to řekli, nebo měli takový záměr, velká část textů se týká společensko politických jevů dnešního světa. A samozřejmě virtuálního života,“ komentuje texty Radek. „Takže pokud bych měl říct, o čem nová deska je, řekl bych, že o politice, virtuální realitě a trochu o lásce,“ dodává.

Zajímavostí je, že o obalu OffLine rozhodli fanoušci svým hlasováním na Facebooku kapely. Jako bonus je na desce zařazen track, který byl nahrán při společném turné kapely Jaksi Taksi a Harlej, a který nahrály obě kapely společně.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...