Jason White vydává nové EP

Jason White | Zdroj: greendayitaly.com

To, že je Jason White čtvrtým oficiálním členem Green Day, je už nějaký ten pátek známo. Novinkou je však jeho nově vydané sólové EP.

O Green Day začíná být po jejich zimním spánku opět slyšet – nedávno byli uvedeni do Rock and rollové síně slávy za asistence jejich hudebních kolegů Fall Out Boy a také více jak po roce odehráli dva koncerty.

Jejich staronový pomocný kytarista, Jason White, ale jako by vůbec neznal odpočinek a před pár dny vydal své nové EP se svým novým projektem pojmenovaným California. Projekt California vznikl již v květnu 2014 a skládá se hned ze čtyř členů – Jason White (kytara, zpěv), Dustin Clark (baskytara), Adam Pfahler (bicí) a Alfredo Ortiz (bicí). Je tedy vidět, že se Jason White po nedávno prodělané rakovině těší dobrému zdraví.

Celé EP California se skládá ze dvou nových písní Same Boat a Bad Directions. To si aktuálně můžete zakoupit na stránkách bandcamp, kde vás vyjde na 2 dolary.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.