VR/NOBODY představují klip k písni Fuck Everybody Else

vr/nobody | Zdroj: facebook.com

Vrrrrrr!!!! Tepovka letí nahoru a ty najednou víš, že máš co do činění s něčím nečekaným. Takový je nový klip k písni Fuck Everybody Else od pražských VR/NOBODY.

První tóny a trika bez reklamy spolu s absencí zaběhlých přístupů tě okamžitě proplesknou z delíria šedi. Dávám F5, rychlý refresh, jestli se mně to nezdá. Opravdu je to od nás. No tak přece jen. Našinec se v popové hudbě neměl moc kam roztáhnout, pokud tedy nechtěl vzývat zatuchlost Kryštofů nebo podobných hudebních dinosaurů jejichž “neotřelé” aranže a písně typu sloka – refrén – sloka – refrén – sloka – spím, kopíruje stále více mladých umělců. RIP.

VR/NOBODY v prvním klipu atakují základní sexy pozice současné pop-music. Temný, ale přitom tak hravý elektro-sound, který má na svědomí mladý pražský producent Nobodylisten spolu s agilní hlasovou polohou zpěváka VR, si nekompromisně krade tvou pozornost. Samotný klip je směsicí obrazů s moderní architekturou Berlína, lehce plytký děj zde s čistým svědomím lze přejít. Atraktivní střih a všudepřítomný minimalismus (+ celkový design projektu) snad pouze naznačují škálu barev na plátně nastupující generace.

 


Napište komentář