Jeden z nejočekávanějších titulů roku je na světě – Tinie Tempah vydal novou desku

Tinie Tempah | Zdroj: facebook.com

Rapperovi z britských ostrovů právě vyšlo již druhé řadové album s názvem Demonstration.

Patrick Chukwuemeka Okogwu, jak zní vlastní jméno tohoto interpreta, právě dnes slaví pětadvacáté narozeniny. Své první album Disc-Overy, které ihned posbíralo všemožná ocenění, vydal v roce 2010. Celé dva roky trvalo, než se podařilo vydat další desku, ovšem stálo to za to. Na nahrávkách se podílela spousta zajímavých umělců. S produkcí vypomohl například Tom Rowlands z Chemical Brothers, Naughty Boy nebo Labrinth. Z pěveckých hvězd se tady objevují zpěvačky Emeli Sandé a Ella Eyre, zpěvák John Martin, Dizzee Rascal, 2Chainz nebo Pharrell Williams.

Trampoline a Children Of The Sun jsou dva úspěšné singly, které desce předcházely a předznamenávají úspěch také celého alba. To je britským tiskem přijímáno s nadšením. Hudební časopisy udělují vysoká hodnocení, například časopis Q ohodnotil Demonstration čtyřmi hvězdičkami z celkových pěti, plný počet obdrželo v hodnocení Star Magazinu, jen bod ztratilo v časopisu Heat. Týdeník Sunday Times jej vyhlásil rovnou Albem týdne.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.