Ještě před pražským koncertem Nickelback nás čeká deska s výběrem největších hitů

Nickelback | Zdroj: fanart.tv

Pražské vystoupení kanadských rockerů Nickelback se pomalu blíží. Ještě předtím, než se kapela 7. listopadu představí v pražské O2 areně, vydá novou desku se svými největšími hity.

Album ponese jednoduché pojmenování – The Best of Nickelback – Volume 1. Jak sám název napovídá, bude se jednat o výběr největších hitů. Výběrovka bude obsahovat devatenáct písní z období mezi léty 2001 a 2013. Album, jež je pomyslnou spojnicí s evropským turné The Hits, které kapela začíná 29. října v italském Milanu, se na pultech hudebních prodejců objeví první listopadový den.

Fanoušci se tak mohou těšit na nezapomenutelné koncerty, protože uslyší největší hity kapely, mezi které patří How You Remind Me, Photograph, Rockstar, či novější tvorba jako When We Stand Toghether a Trying Not to Love You. Kapela se rozhodla udělat tuto tour, protože jejich loňské koncertování po Evropě sklidilo ohromný úspěch a mnoho zemí tehdy nestihli navštívit. Tam, kde hráli, měli vždy vyprodáno, a tak na mnoho fanoušků ani nezbyly lístky.

Letošní zastávky této rockové formace po Evropě jsou už z větší části taktéž vyprodány. Čeští fanoušci Nickelback mají to štěstí, že pár set lístků na jejich pražské vystoupení ještě stále zbývá. Další zastávky kapely jsou naplánovány v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Francii, Velké Británii a v dalších evropských destinacích.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.