Jihoafričtí Die Antwoord hlásí návrat do Prahy

Die Antwoord | Zdroj: Instagram

Jihoafrické duo jménem Die Antwoord patří k nejoblíbenějším elektronickým interpretům dnešní doby už proto, že jsou koncerty skupiny plné svérázné energie. Tato dvojka se v České republice představila již několikrát a nyní se chystá na svůj návrat. Stane se tak již v dubnu 2024 v pražském Foru Karlín.

Dvoučlenná skupina Die Antwoord vznikla v roce 2008 v jihoafrickém Kapském Městě a svou nespoutanou kombinací rapu a rave na sebe strhla pozornost již s debutem $O$. Od té doby muzikanti opakovaně bodovali v hitparádách celého světa s hitovkami jako Evil BoyI Fink U Freeky nebo Pitbull Terrier. Skupina nezahálí do dnešních dnů – roku 2020 vyšla deska House of Zef a na světě jsou také první řada vlastní show ZEF TV a časosběrný dokument Is It Real?.

Čtěte také: Brutal Assault 2024 přináší další šťavnatý přírůstek do line-upu

Na jaře se Die Antwoord chystají na poměrně intenzivní tour po evropských městech a v jeho rámci nezapomenou ani na Prahu. Svou show plnou energie představí již 11. dubna 2024 ve Foru Karlín. Vstupenky jsou k dispozici ve službách TicketmasterTicketportal.

 


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 363 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky