John Garcia, frontman někdejších KYUSS, se vrací do Prahy

John Garcia & The Band of Gold | Zdroj: Obscure Promotion

Jeden z nejznámějších hlasů stoner rocku, John Garcia, zavítá s kapelou The Band of Gold do Prahy. Přijdou si tak na své i milovníci starého dobrého grunge, a to už počátkem února.

Čtěte také: Polští Behemoth ve Foru Karlín otevřeli bránu do pekel

John Garcia, někdejší frontman KYUSS, se vrátí do Prahy, aby představil svou nejnovější desku. S sebou si přiveze ku pomoci kapelu The Band of Gold. Sice už se tak nebude jednat o vystoupení legendárních KYUSS, které můžeme řadit mezi směsici grunge a stoner rocku, ale podobný nádech bude slyšet i v Garciově nejnovějších skladbách. Navíc i on sám během svého koncertního setu kolikrát sáhne po hitovkách KYUSS. Během večera vystoupí i DEAD QUIET z Kanady.

Koncert se uskuteční 4. února v pražském klubu Rock Café. Vstupenky lze zakoupit na stránkách agentury Obscure.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.