Kapela Jelen se vrací do klubů, v květnu zopakuje přibyslavský festival a chystá koncert s IMT Smile

Jelen - Brněnský Majáles 2019 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Úspěšný loňský mini festival v Přibyslavi kapela Jelen zopakuje i letos. Jako hosté vystoupí Mirai, Voxel nebo Kateřina Marie Tichá. Ještě před tím ale vyrazí na jarní část turné Půlnoční vlak s Míšou Tučnou. V červnu pak zahrají v Praze s IMT Smile.

Akce zvaná Jelen & Přátelé doma se letos dočká již druhého ročníku. Vedle kapely Jelen, jakožto hlavní hvězdě večera, na louce pod zámkem v Přibyslavi vystoupí i popoví Mirai. Ti se v posledních letech stali jednou z nejsledovanějších tuzemských skupin a mají na kontě dvě studiová alba, novější z nich nese název Arigató.

Recenze: Kapele Mirai se na novém albu Arigató vyplatilo zaexperimentovat

Dalším hostem bude Václav Lebeda, písničkář známý pod pseudonymem Voxel. Od loňského roku vystupuje nově i s celou kapelou. Dámské obsazení programu zastanou zpěvačky Kateřina Marie Tichá a Sima Martausová ze sousedního Slovenska. Mini festival Jelen & Přátelé doma proběhne 16. května 2020 v areálu louky pod zámkem v Přibyslavi.

Kapela Jelen aktuálně vyráží na poslední blok turné Půlnoční vlak s Míšou Tučnou. První koncert odehraje 8. února ve Frýdku – Místku a poslední 30. března v Praze.

Čtěte také: VIDEO: Tereza Balonová vydává první oficiální singl “Neposloucháš”, vy ale poslouchejte

Na červen kapela přichystala československý hudební dárek. Do pražských Žlutých Lázní pozvala legendární slovenskou kapelu IMT Smile. Jejich první společný dvojkoncert se odehraje 9. června 2020.


Napište komentář