VIDEO: Tereza Balonová vydává první oficiální singl “Neposloucháš”, vy ale poslouchejte

Tereza Balonová | Zdoj: Universal Music, klapper.cz

Tereze Balonové je teprve osmnáct let. Hudební producent Martin Ledvina, který stojí i za úspěchy interpretů jako Jelen či Tomáš Klus, ji ale už teď označuje za nadějnou autorku a skvělou zpěvačku i kytaristku. Poslechněte si její nejčerstvější novinku Neposloucháš.

Už ve svých šesti letech přesvědčila Tereza rodiče, aby jí zaplatili hodiny kytary, ve dvanácti poprvé koncertovala a ještě než dovršila osmnáctin, všimli si jí muzikanti z kapely Jelen. Odehrála s nimi na čtyřicet koncertů a předskakovala i na narozeninové show Divokýho Billa.

Rozhovor: Dan Bárta: Unavenému se mi hraje lépe, hlavu pak nezaměstnávají kraviny. Palác Akropolis je pro nás domovská scéna

Nyní Tereza Balonová vydala svůj první singl Neposloucháš, ke kterému vyšel i videoklip. „Píseň je pro mě i milostnou zpovědí a příběhem toho, že každý z nás někdy myslí na někoho, na koho by zrovna myslet neměl nebo nechtěl,“ říká zpěvačka o singlu.

Čtěte také: IAMX vystoupí opět v Praze. Tentokrát v Kině Lucerna a akusticky

Režie oficiálního videa k písni se ujal Ondřej Kudyn a závěr nechal otevřený, aby si každý z diváků mohl domyslet vlastní konec příběhu. Klip se natáčel na několika místech v Praze. „Panovala skvělá atmosféra a já doufám, že je to z videoklipu cítit,“ doplňuje autorka. Letos Terezu čekají velké plány v podobě maturity a na rok 2021 chystá vydání debutového alba.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 307 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.