Kapela OneRepublic svými srdcovkami znovu rozezní pražskou O2 arenu

OneRepublic | Zdroj: Live Nation

Americká pop-rocková kapela OneRepublic se chystá na návštěvu Evropy a po šesti letech se šestice z Colorada konečně rozhodla vrátit i k nám.

Skupinu OneRepublic ke hvězdám vystřelilo debutové album z roku 2007 s názvem Dreaming Out Loud, které posluchače omámilo úspěšnými singly jako Stop and Stare a All I Need. Největší boom jim ale přinesla spolupráce s věhlasným producentem Timbalandem, který se rozhodl zremixovat baladu Apologize a otevřel kapele dveře do všech mainstreamových rádií. Svoji silnou pozici OneRepublic potvrdili o dva roky později i druhou deskou Waking Up, jež nabídla další řadu hitů včetně Secrets, All The Right Moves nebo Marchin On.

Úspěch tohoto uskupení tkví především ve velmi dobře napsaných a vyprodukovaných popových písních – taky že s nimi má frontman Ryan Tedder mnoho zkušeností. Jeho talentu využívá i mnoho jiných umělců, a proto stál Tedder u vzniku nespočetně hitů hvězd jako Ed SheeranLeona Lewis, Jonas Brothers nebo Adele.

Recenze: Justin Bieber novým albem Changes dokazuje vyspělost a lásku ke své ženě

K dnešnímu dni mají OneRepublic na svém kontě čtyři řadová alba a téměř tři desítky úspěšných singlů. Na pátou desku už čekáme skoro čtyři roky, ale vypadá to, že se jí letos na jaře konečně dočkáme. Dle slov frontmana by se měla jmenovat Human.

Vstupenky na koncert OneRepublic, který proběhne 6. listopadu 2020 v pražské O2 areně, budou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketmaster od 6. 3. 2020 v cenovém rozmezí 1390 – 1990 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.